Przedsiębiorstwo

Przedsiębiorstwo IAS Mexis GmbH wywodzi się ze specjalistòw obsługi technicznej grupy IAS. Na podstawie powstałych produktòw, znajomości klienta oraz wyjątkowemu Know-Hows będzie się grupa IAS Mexis GmbH koncentrować na obsłudze technicznej oraz analizie najważniejszych aspektòw i badać słabe ogniwa waszego procesu produkcji. Razem z Cyperfection Holding GmbH oraz z Falk Pagel jako partnerem jest ta średniookresowa wizja widmem przyszłości do zbudowania i umocnienia na profesjonalnym digitalnym poziomie.

Ciągłość jest do zagwarantowania poprzez profesora Nikolausa Mexisa. Który jako światowy ekspert w tej dziedzinie badawczej zajmującej się analizą słabych punktòw i ogniw produkcji przekazał swoją wiedzę i jako doradca służy swoim Know -Hows firmie IAS MEXIS GmbH.

Nasze usługi oraz inteligentne programowe rozwiązania dla udanego zarzadzania obsługą techniczną jest dla IAS Mexis GmbH kapitałem przekazywanym na wysokim poziomie dla dotychczasowych i nowych klientòw w przyszłości.

 

Management

Management Falk Pagel und Georgios Manolidis

Zespòł

Ponowne uruchomienie i kontynualność: Opròcz przekazanej wiedzy nasi wspòłpracownicy zabezpieczają dalej potrzebne Know How grupy IAS. Między innymi pan Manfred Ohr jako doświadczony członek kierownictwa grupy serwisowo consultingowej wspiera i podtrzymuje odpowiedni poziom do dalszej dyspozycji. Dyplomowany fizyk pan Inżynier Yury Alukhanov aktywnie angażuje się jako doświadczony naukowiec w dziedzinie dalszych badań związanych z tym tematem. Cyperfection umacnia podstawowy zespòł badawczy grupy IAS kolejnymi 25 specjalistami zajmującymi się oprogramowaniem opracowywując niezbędne dane.

Praca
Programiści aplikacji komputerowych/ Programiści komputerowi (ż/m)
IT-Menadżer produkcji (ż/m)

Kontakt

IAS MEXIS GmbH
Im Zollhof 1
67061 Ludwigshafen
0621 587 104 70
info@ias-mexis.com

 

 

Powstałe w waszej firmie problemy będą przez naszych kompetentnych pracownikòw szybko wyeliminowane. Po co więc potrzebne jest oprogramowanie obsługi technicznej i konserwacji ?

  • Co znaczy dostępności obsługi technicznej i konserwacji jaki ma to bezpośredni związek z DIVA ?
  • Czy jest możliwa instalacja tego programu w waszym przedsiębiorstwie ?
  • Czy system obsługi technicznej i konserwacji jest opłacalny dla wszego przedsiębiorstwa ?

Zapytaj nas zadzwonić!

IAS MEXIS GmbH
Im Zollhof 1
67061 Ludwigshafen am Rhein
Tel: 0621 587 104 70
info@ias-mexis.com