DIVA® DYNAMICS: Dostępność sterowania obsługi technicznej i konserwacji

infografik_vergleich

Oprogramowanie DIVA® DYNAMICS

Precyzyjna prognoza odnośnie częstotliwości i terminów dotyczących konserwacji waszej lini produkcyjnej,wiarygodne planowannie obsługi technicznej i konserwacji : Dostępność sterowania obsługi technicznej i konserwacji jest najważniejszym aspektem naszego oprogramowania i świadczonych przez nas usług. Rozwiązania w zakresie tego oprogramowania DIVA® DYNAMICS są idealnie dopasowane do wymogòw klienta. Opierając się wyłącznie na wiedzy i doświadczeniu nasi eksperci umożliwiają wam:

  • Dostępność do lini produkcyjnej na wysokim poziomie
  • Maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji
  • Redukcja zapasów magazynowych
  • Wyższą produkcję przy obniżonych kosztach
Czym jest DIVA® DYNAMICS?

Naszym podstawowym produktem jest oprogramowanie pomocnicze DIVA- Podwòjna obsługa techniczna konserwacja i analiza głòwnych kryteriòw dostępności . Podwòjność systemu zdefiniowana jest szybkim dostępem do systemu jednocześnie przy niskich kosztach obsługi techniczej. DIVA pozwala inteligentnie i docelowo rozwiązywać powstałe problemy, kontynuująco polepszana i bogata baza danych pozwala w szybkim czasie na podjęcie odpowiednich działań operacyjnych jednocześnie nie obciążając dodatkowo personelu. Podstawowym elementem programu DIVA jest jego dynamiczna biblioteka części z ponad 2.500 pozycjami. Opròcz tej wyjątkowej bazy danych system posiada około 65.000.000 digitalnie wybranych gotowych informacji, ktòre są bazą w zarządzaniu i sterowaniu tym programem.
Proponowana definicja dostępność jako cel przy użyciu innowacyjnych algorytmòw technologicznych
(Np. Fuzzy-Logic, Matryca dostępu poprzez Mexis®) DIVA podąża do realizacji tego zaawansowanego technicznie celu: Koncepcja modułowa tego profesjonalnego systemu pozwala na sterowanie i dostosowanie czynności do potrzeb obsługi technicznej, jednocześnie optymalizując koszty i dostęp do części i komponentòw wykorzystywanych w całej lini produkcyjnej. DIVA jest modułowo poukładana zgodnie z zasadą DIN EN 13306

Wasze możliwości z DIVA® DYNAMICS

DIVA jest solidnym oprogramowaniem pozwalającym rozwiązywać powstałe problemy waszych linii produkcyjnych, mogącym się indywidualnie dopasować do odpowiedniego przedsiębiorstwa.
Podejmując decyzję o zakupie fundamentem naszej wspòłpracy jest przeprowadzenie wraz z waszymi pracownikami dogłębnej analizy i oceny wpływu programu DIVA, aby stwierdzić że istnieje potrzeba polepszenia, przedstawione wyniki pokażą wam czym jest dla was wprowadzenie naszego oprogramowania obsługi technicznej i konserwacji w ekonomi waszego przedsiębiorstwa. W jaki sposòb bezpośrednio oddziałuje DIVA na sytuacje zasobòw magazynowych oraz jak możliwie można uniknąć niepotrzebnych napraw. Jaki potencjał może posiadać wasza linia produkcyjna stosując nasz program DIVA

  • Podniesienie produkcji
  • Przy niższych kosztach napraw
Instalacja, Wprowadzenie, Dostosowanie i wsparcie

Zdecydowali sie panstwo do wprowadzenia naszego oprogramowania DIVA w waszym przedsiębiorstwie – Naturalnie instalacja, wprowadzenie i dopasowanie naszego programu jak i ròwnież przeszkolenie waszego personelu należy do usług jakie są przez nas automatycznie świadczone. Odpadają całkowicie uciążliwe i czasochłonne procedury szkoleniowe. Program DIVA posiada wszelkie niezbędne interfejsy i punkty kontaktowe instalacji do standartowych programòw (Np. SAP,IBM,…itp.) co umożliwia i gwarantuje szybką bezproblemową integrację z istniejącym już systemem. Intuicyjnie funkcjonalna, najprostsza i najłatwiejsza dla użytkownika forma obsługi umożliwia natychmiastowy powròt do codziennej produkcji. Dodatkowo opròcz instalacji oraz szkolenia waszych pracownikòw oferujemy wsparcie funkcjonującej produkcji.

 

Ciągłość i wsparcie

Firma IAS Mexis GmbH daje wam możliwość utrzymania elektronicznej konserwacji i serwisu systemu DIVA Dynamics na okres użytkowania. Dodatkowo oferujemy ròwnież w miarę istniejącej potrzeby ròżnorodne pakiety pomocnicze.

Serwis

Dopasowanie dokładnie dla was, indywidualnego systemu serwisowego jak i ròwnież dostepność nakładek programu oraz poprawek zabezpieczeń są podstawą naszego wsparcia dla waszego programu DIVA Dynamics.

Nasz zespòł serwisowy

Nasz pracownik serwisowy jest do waszej całkowitej dyspozycji w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania waszej lini produkcyjnej. Nasza gorąca linia wsparcia telefonicznego stoi państwu do dyspozycji w sprawie ewentualnych pytań związanych z programem DIVA Dynamics.

Ogólnoświatowy Serwis

Nasi pracownicy umożliwiają wam ogólnoświatowe wsparcie w języku Niemieckim , Angielskim i Polskim W dni robocze w Niemczech od godziny 8.00 do godziny 20.00 i gwarantują szybką reakcję oraz odpowiedź na wszelkie pytania.

 

Powstałe w waszej firmie problemy będą przez naszych kompetentnych pracownikòw szybko wyeliminowane. Po co więc potrzebne jest oprogramowanie obsługi technicznej i konserwacji ?

  • Co znaczy dostępności obsługi technicznej i konserwacji jaki ma to bezpośredni związek z DIVA ?
  • Czy jest możliwa instalacja tego programu w waszym przedsiębiorstwie ?
  • Czy system obsługi technicznej i konserwacji jest opłacalny dla wszego przedsiębiorstwa ?

Zapytaj nas zadzwonić!

IAS MEXIS GmbH
Im Zollhof 1
67061 Ludwigshafen am Rhein
Tel: 0621 587 104 70
info@ias-mexis.com

 

Masz pytania ? Z przyjemnością wam doradzimy pod numerem (+49) 621 587 104 70